shapka_top.jpg

Ковані ворота

В давнину ворота дому і поріг наділялися особливим вмістом: границя між своїм та чужим, місце особливого прикладення магічних сил. До цих пір збереглась традиція вносити наречену в дім нареченого на руках. Ворота – і захист, і запрошення ввійти; перше враження про дім, своєрідна візитна картка хазяїна.

Ковані ворота втілюють всі уявлення про захист «своеї фортеці», імідж власника та стилю. Метал – матеріал універсальний, який ніколи не виходить з моди, чудово поєднується з будь-яким будівельним матеріалом, від дерева до скла. Його пластичність дозволяет втілити будь-яку задумку. Метал одночасно міцний і пластичний, ковані ажурні решітки створюють враження легкості, вишуканості, і при цьому надійно огороджуют від непроханих гостей.

Художні ковані вироби отримали особливу популярність під час будівництва нашої Північної Пальміри. Неодмінний атрибут пітерських пейзажів - ковані предмети екстер´єру: лавочки, огорожі, ліхтарі. Найкращі художники працювали над тим, щоб прикрасити кам´яне вбрання міста металевим мереживом.

Ковані ворота можуть доповнити огорожу їз каменя, цегли, металу, дерева. Це може бути оздоблення дубових створок в стилі средньовікового замку, ажурні решітки класики, суворе лаконічне оформлення минималізму. Художня ковка дозволяє створити будь-який малюнок та доповнити екстер´єр дому оригінальними деталями.

Ковані ворота, як і будь-які художні ковані вироби, коштують достатньо дорого. Це не дивно, адже метал обробляють вручну. Технології удосконалюются, але художник-коваль все также використовує  віками перевірені інструменти. Кожний елемент кують згідно ескізу і всі вони повинні ідеально підійти один одному.

Щоб замовити ковку, необхідно вибрати ескіз або розробити з дизайнером свій, який підходить до загальної стилістикі дому. Продумати які елементи будуть повторюватися в оформленні самої будівлі, паркану. Чи будуть  ковані ворота суцільними, кольоровими, з напиленням патини чи оздоблені мідними квітами. Не варто забувати, що ковані предмети екстер´єру потребують особливого захисту від впливу зовнішнього середовища. Таким чином, ковка воріт – це складний процес, що поєднує  вашу фантазію, майстерність художника та професіоналізм коваля.

Ковані ворота – символ престижу,

гарного смаку та надійності.