shapka_top.jpg

Виробничий процес

В технологічному процесі використовується промислове обладнання (листозгинальний прес, листові та профільні гильйотини, вирубні преса, комплекс лазерного розкрою і т.д.).

Наявність промислового обладнання та кваліфікованого персоналу, гнучкість технологічного процесу дозволяє реалізовувати на одній і тій же лінії з однаковою якістю стандартні та нестандартні вироби, а також вироби, що відрізняються між собою формою, конструкцією чи видом оздоблення.

Листозгинальний прес "ERMAK" Лазерна головка в роботі

Інститутом електрозварки ім. Патона для ТОВ "МВСС" було зпроектовано та введено в експлуатацію комплекс лазерного розкрою листового металу с числовим програмним управлінням, що суттєво підвищило мобільність та розширило можливості підприємства.


Стіл лазерної установки

Гильйотина з ЧПУ для рубки листових заготовок

Кожні броньовані двері від "МВСС" - це сама надійна система безпеки, яка складається із чотирьох основних елементів, кожен з яких може бути реализований в широкій гаммі варіантів: несуча конструкція, система замикання, оздоблення, серійні або встановлені по бажанню пристрої.


Зварювання металоконструкцій

Встановлення засклення на протипожежні двері

Оригінальность - в можливості виготовлення у відповідності з необхідними особисто Вам розмірами, формою, оздобленням та стилем.


Підвісні шляхи для транспортування виробів

Нанесення полімерної порошкової краски

Піч полімеризації
 

Дільниця комплектації виробів

Продукція "МВСС" задовольняє будь-які вимоги  ретельністю та елегантністю виконання, прекрасно вписується в будь-яку обстановку.


Оздоблювальні роботи