shapka_top.jpg

Ворота відкатні

Оптимальний тип воріт для дачі, котеджа, придомових територій, промислових об´єктів - це відкатні ворота.

Основна перевага відкатних воріт перед розпашними воротами полягає в тому, що полотно воріт відкатується в сторону, і таким чином економиться простір території перед воротами. Також у відкритому стані відкатні ворота не загороджують боковий простір біля воріт, що має місце у випадку з розпашними воротами.

Проїжджаючи отвір воріт Ви можете не побоюватися того, що різкий порив вітру раптом відхилить створку воріт і пошкодить Ваш автомобіль. Обладнавши відкатні ворота автоматикою, Вам не прийдеться у вологу та негожу погоду виходити із авто, щоб відкрити  замерзлий замок та відвести  холодні створки воріт в сторону, — замість цього, сидячи за кермом в теплому автомобілі та сухому взутті одним лише простим натисканням на кнопку пульта управління виконає всю цю работу за Вас. Зимою Вам не прийдеться рано вранці вставати для того, щоб розчистити від снігу простір перед воротами, — для відкатних воріт це не обов´язково. Електроприводи для вуличних відкатних воріт автоматизують ворота всіх типів - від самих малих легких до самих важких промислових. Комплекти для автоматизації відкатних воріт дозволяють безпечно експлуатувати відкатні ворота та уникнути експлуатаційних ризиків, для цього використовуються інфрачервоні фотоелементи безпеки.

Конструктив відкатних воріт являє собою консоль, тобто у відкритому положенні зверху та знизу отвору ворота не створюють ніяких перешкод для проїзду транспорту. Ворота в закритому положенні "висять" над поверхнею і при відкриванні просто відсовуються вздовж площини стіни чи огорожі.

Комплектація:

  1. Рама воріт: проф. труба 60х40мм, підрамник 20х20мм, 40х20мм (покраска будь-яким кольором по RAL);
  2. Оздоблення: профільний лист СПК-20 з полимерним покриттям (поліестер, пурал, пластизол), — біля 20 різних кольорів на вибір. Існує 4 варіанта оздоблення: повністю весь щит з однієї — з двух сторін, тільки по ширині отвору з однієї — з двух сторін;
  3. Несуча балка;
  4. Стовб ловителя з нижньою та верхньою ловушкою та зворотній стовб (нащільник, показаний пунктиром). Виконує слідуючі функції: закриває щілину між воротами та огорожею, являеться ловителем воріт, місцем для кріплення фотоелементів, антени та каналом прихованої прокладки кабеля;
  5. Пластина з удержуючими роликами, утримує ворота у вертикальному положенні від бокового шатання;
  6. Роликові платформи - 2 шт., знаходяться всередині несучої балки, по ним рухаються ворота;
  7. Котлован, залитий бетоном, являється безпосередньо фундаментом воріт;
  8. Закладна під бетонування, складається зі зварної конструкції (швелера та арматура);
  9. Електропривод з вмонтованим блоком управління та радіоприймачем;
  10. Зубчата рейка. Виконує функцію передачі крутящого моменту від електропривода на ворота.