shapka_top.jpg

Ворота розпашні

Розпашні ворота дещо відрізняються від відкатних, хоча і виготовляються з використанням тих же технологій.

Основна перевага розпашних воріт перед відкатними - це відсутність несучої балки та роликів, а також і той факт, що нема необхідності заливати фундамент під роликові платформи. Крім того, бувають ситуації, коли нема місця для відкату відкатних воріт, - їм просто нема куди відкочуватися, наприклад, мішає стіна чи вугол дому, або не дозволяє рельєф місцевості, коли ворота розміщені вздовж підйому на гірку, і ось тоді на допомогу приходять стандартні розпашні ворота.

Також до переваг  слід віднести старинний класичний вид воріт, який здавна користується популярністю ще з часів Київської Русі. Ковані арочні ворота можуть мати доволі  нестандартний та привабливий вигляд, вони підкреслюють загальний архітектурний стиль, тут не йде мова про економію місця біля воріт під час їх відкривання, такі ворота навпаки подкреслюють ширину простору садиби та благоустрою їх хазяїна.

Незважаючи на те, що такі ворота використовуються з самих давніх часів, їх конструкція ніскільки не устаріла, і навіть навпаки, в теперішній час дозволяє застосовувати до розпашних воріт самі сміливі архітектурні та дизайнерські рішення.

Ковані решітки, а також елементи ковки придають таким воротам найбільш привабливий та вишуканий вигляд. Конструкція розпашних воріт дає більший простір для фантазії дизайнерам і в таких воротах, крім фактора надійності на перше місце виходить їх зовнішній вигляд.

Проте є в розпашних воротах ї свої нюанси. Наприклад, до бетонування стовбів, на які навішуються створки воріт, висуваються ще більш жорсткі вимоги, ніж до бетонування фундаменту відкатних воріт.

Якщо маса створок більше 250 кг та довжина створки більше 2 метрів, то між стовбами наполегливо рекомендують залити стрічковий фундамент, в протилежному випадку існує ризик того, що восени після тануння снігу та подйому рівня грунтових вод створки воріт "клюнуть" назустріч один одному разом зі своїми стовбами. Додатковими полумірами по посиленню стовбів може служити пристрій верхньої перемички-перекладини, але вона обмежує отвір воріт по висоті.

Як і відкатні ворота, розпашні ворота компонуються з декількох модулей, а також виконуються з різними варіантами дизайну. При цьому класичний стиль поєднується із сучасним рівнем технології та дизайну.

Коло застосування розпашних воріт надзвичайно широке - об´єкти спільного користування, промислові об´єкти, приватні будівництва, придомові території, кондомініуми.

Розпашні ворота - ідеальне рішення для тих, хто в першу чергу піклується про гідний зовнішній вигляд, розпашні ворота - свого роду візитна картка хазяїна.

Шляхом комбинування та застосування тих чи інших аксесуарів

створюють воістину унікальні по своїм дизайнерським рішенням

розпашні ворота.